ОПЛАТА

Оплату замовлення можна зробити двома способами, запропонованими при оформленні замовлення:

-  Попередня оплата. Ви отримаєте СМС повідомлення, а також лист на вашу електронну адресу з реквізитами для оплати. Оплату можна здійснити через систему інтернет-банкінгу, в терміналі самообслуговування або в касі будь-якого банку.

-  Liqpay. Миттєва оплата на сайті з банківської карти будь-якого банку

Ми не відправляємо замовлення без попередньої оплати.

При надходженні оплати ми формуємо чергу на відправку і відгружаємо за наявністю продукції та гарантуємо відправку замовлення у термін від 7 до 30 днів

ДОСТАВКА

Зараз всі відправлення будуть відправлятися за рахунок одержувача. Дякуємо за розуміння, ми вас дуже цінуємо! 

Замовлення відправляються зі складу Компанії Вегетус у Харкові, кур'єром Нової пошти.

У разі замовлення продуктів які потребують спеціальних умов зберігання, а саме додержання температурного режиму, замовник має змогу обрати декілька варіантів доставки:

- Звичайна доставка перевізником Нова Пошта (обираючи цей вид доставки замовник погоджується з тим що відправник не несе відповідальність за продукцію що зіпсувалась через недодержання температурного режиму під час транспортування).

- Доставка перевізником Нова Пошта у нашому термомобоксі з акумуляторами холоду (обираючи цей вид доставки відправник гарантує що продукція буде доставлена замовнику в охолодженому стані за умови якщо замовник отримає замовлення у день його прибуття до відділення Нової Пошти). Вартість термобоксу складає 110грн.

Після відправлення замовлення, Вам надійде СМС з номером декларації Нової пошти. Ви зможете дізнатися інформацію про прибуття Вашого замовлення на сайті Нової пошти https://novaposhta.ua або у Вашому Особистому кабінеті

Відвантаження замовлень здійснюється після надходження оплати.Оплата за доставку нараховується за тарифами перевізника «Нова Пошта» та оплачується при отриманні замовлення.

   Доставка здійснюється в робочі дні з понеділка по п'ятницю.

Інтернет-магазин VEGETUS.UA

Товар додано до списку бажань