ОПЛАТА

Оплату замовлення можна зробити двома способами, запропонованими при оформленні замовлення:

-  Попередня оплата. Ви отримаєте СМС повідомлення, а також лист на вашу електронну адресу з реквізитами для оплати. Оплату можна здійснити через систему інтернет-банкінгу, в терміналі самообслуговування або в касі будь-якого банку.

-  Liqpay. Миттєва оплата на сайті з банківської карти будь-якого банку

Ми не відправляємо замовлення без попередньої оплати.

При надходженні оплати до 13.00 поточного робочого дня, замовлення буде відправлено в цей же день. Всі замовлення, оплата за які надійшла після 13.00, будуть відправлені на наступний робочий день.

ДОСТАВКА

Замовлення відправляються зі складу Компанії Вегетус в Харкові, кур'єром Нової пошти.

У разі замовлення продуктів які потребують спеціальних умов зберігання, а саме додержання температурного режиму, замовник має змогу обрати декілька варіантів доставки:

- Звичайна доставка перевізником Нова Пошта (обираючи цей вид доставки замовник погоджується з тим що відправник не несе відповідальність за продукцію що зіпсувалась через недодержання температурного режиму під час транспортування).

- Доставка перевізником Нова Пошта у нашому термомобоксі з акумуляторами холоду (обираючи цей вид доставки відправник гарантує що продукція буде доставлена замовнику в охолодженому стані за умови якщо замовник отримає замовлення у день його прибуття до відділення Нової Пошти). Вартість термобоксу складає 90грн.

Після відправлення замовлення, Вам надійде СМС з номером декларації Нової пошти. Ви зможете дізнатися інформацію про прибуття Вашого замовлення на сайті Нової пошти https://novaposhta.ua або у Вашому Особистому кабінеті

Відвантаження замовлень здійснюється після надходження оплати.Оплата за доставку нараховується за тарифами перевізника «Нова Пошта» та оплачується при отриманні замовлення.

При замовленні товару на суму понад 300грн, безкоштовна доставка на відділення Нової Пошти по всій території України.   

Доставка здійснюється в робочі дні з понеділка по п'ятницю.

Замовлення, оформлені:

в п'ятницю після 13.00,

в суботу та неділю

будуть відправлені в перший робочий день - в понеділок.

 

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ, ЩО НА ЧАС ОГОЛОШЕННЯ КАРАНТИНУ МОЖЛИВІ НЕЗНАЧНІ ЗАТРИМКИ З ОБРОБКОЮ ЗАМОВЛЕНЬ.

Інтернет-магазин VEGETUS.UA

Товар додано до списку бажань