Для продуктів, які потребують спеціальних умов зберігання, а саме додержання температурного режиму Ви маєте змогу обрати доставку У ТЕРМОБОКСІ З АКУМУЛЯТОРОМ ХОЛОДУ, обираючи цей вид доставки наша компанія гарантує, що продукція буде доставлена замовнику в охолодженому стані ( за умови, якщо Замовник отримає замовлення у день його прибуття до відділення «Нової Пошти»).

Якщо у вас накопичилося більше трьох термобоксів з акумуляторами холоду - ми пропонуємо скористатися послугою повернення термобоксів, для  їх подальшого повторного використання.
За кожен повернутий термобокс ми компенсуємо 60 гривень, за акумулятор холоду - 10 гривень.
Повернення коштів за термобокс відбувається протягом 3-5 днів після отримання термобоксів нашим складом.
Для оформлення повернення необхідно заповнити бланк повернення довільної форми із зазначенням ПІБ, номера останнього замовлення на нашому сайті, контактного телефону, та вказати куди зарахувати грошові кошти.

ВАЖЛИВО!
Приймаються до повернення термобокси у повній комплектації (всі частини термобоксу) в чистому вигляді і без механічних пошкоджень.
Оплату доставки сплачує відправник. У разі, якщо доставка не буде сплачена - сума за доставку буде вирахувана із суми повернення.

Адреса для оформлення повернення термобоксів:
Харків, відділення НП 19
Одержувач: ТОВ Вегетус
Телефон + 38093-259-26-81

Інтернет-магазин VEGETUS.UA

Товар додано до списку бажань