Тофу "Скрамбл", Vegetus, 250г
Тофу "Скрамбл", Vegetus, 250г
Тофу "Скрамбл", Vegetus, 250г

Тофу "Скрамбл", Vegetus, 250г

Є в наявності
97,50 грн
Цей чудовий "скрамбл» із тофу – ідеальна альтернатива яйцям на сніданок! Виготовлений з нашого фірмового тофу, він добре приправлений, має легкий сирно-горіховий присмак та ідеально поєднується зі шпинатом, томатами, болгарським перцем або смаженою цибулею. Цей універсальний «скрамбл» готовий приєднатися до ваших кулінарних експериментів. Крім овочів, ви також можете додати улюблені сосиски чи ковбаски ТМ Vegetus, варений нут, червону квасолю, щоб зробити «скрамбл» ще ситнішим та більш поживним.

Кількість Знижка Ви заощаджуєте
3 5% до 14,63 грн
5 7% до 34,13 грн
10 10% до 97,50 грн
Рейтинг:
(відгуків: 4)

Опис

Склад: тофу 83% (вода, соєві боби, хлористий магній), соєвий напій (вода, соєві боби), тахіні (насіння кунжуту мелене), цибуля, олія соняшникова, харчові дріжджі, часник сушений, паприка, куркума, чорна сіль. Спосіб приготування: розігрійте на сковороді на сильному вогні протягом 4 хвилин до утворення легкої скоринки, попередньо додайте 1 ст.л. олії для смаження. При бажанні додавайте овочі, ковбаски, зелень. Зберігати в холодильнику при температурі від 0°С до +6°С. Енергетична цінність на 100г продукту: 610,5 кДж / 147 кКал. Харчова (поживна) цінність на 100г продукту: Жири 9,6г, з них насичені 0,7г; Вуглеводи 1,9г, з них цукри 0,4г; Білки 12,4г; Сіль 1,2г.

Деталі товару

Новий товар

Відгуків: 4

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 4 customer reviews
Підтверджена покупка

Дуже смачно

Дитина "вимагає" постійно цей Тофу. Настільки полюбився він у нашій родині, що змушена замовляти знову і знову. Дякую!

Підтверджена покупка

Я в шоці

Я в шоці чому так мало відгуків! Це знахідка мій улюблений продукт це як омлет дуже смакує мені особливо на сніданок з свіжими овочами!

Це дуже смачно

Дуже смайчний і легкий в приготуванні

Підтверджена покупка

Смачно

Готувала з краківською ковбасою, шпинатом, помідорами, дуже смачно

Товар додано до списку бажань