Биточки соєві, Гула, 200г

Биточки соєві, Гула, 200г

Розпродано
28,50 грн

Опис

Склад: знежирене соєве борошно або знежирений соєвий шрот. Поживна та енергетична цінність (в 100 г): білок – 50%, вуглеводи – 20%, жири – до 2%, 380кКал.

Деталі товару

Новий товар

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

Відгуків: 4

Rated 4.00 on the scale 1 - 5 based on 4 customer reviews
Підтверджена покупка

Рекомендую магазин Vegetus

Биточки доброї якості. Замовлення оформили швидко, в той же день відправили товар. Вся продукція свіжа, якісна. Безкоштовна доставка від 300 грн. Дуже зручно купувати в даному інтернет-магазині. Дякую!!!

Підтверджена покупка

Не очень

Вкус и текстура и впраду так себе: разваливаются при готовке, похожи на уставший фарш по вкусу, нет той волокнистой текстуры, как у соевых битков других производителей. Повелась на дешевизну и набрала от жадности еще несколько пачек, как назло. На свою цену пойдет, но лучше потратиться и купить подороже ту же "Экону", например. Эти неприятно как готовить, так и есть.

Підтверджена покупка

Смак і текстура мені не дуже подобається. Раніше в піст в супермакеті купляла биточки,але іншої марки і надіялась,що ці будуть такі ж смачні...

Підтверджена покупка

Смачно та корисно! І добре виручають, коли хочеш приготувати гуляш, але піст.. Коли не знаєш, що це соя то й різниці майже не відчуваєш.

Товар додано до списку бажань